Závěrečné práce a závěrečné zkoušky (Bc., Mgr.)

Zadání bakalářské a diplomové práce

Obecně platná pravidla a metodické pokyny pro zpracování a odevzdání prácí, správu a zpřístupňování elektronických verzí vysokoškolských kvalifikačních prací naleznete ZDE.

Pro zadání bakalářské/diplomové práce na katedře PVHAS vyplňte prosím formulář připojený na této stránce. Ten poté zašlete na adresu martin.kindl@ff.cuni.cz.

Před zadáním bakalářské práce oboru VSS předem konzultujte téma a vedoucího s garantkou oboru doc. Ivanou Ebelovou!!!

Podmínkou definitivního zadání a potvrzení práce v systému je odsouhlasení zadání Vaším vedoucím práce. Pokud zadání práce nebude definitivně odsouhlasené a potvrzené Vaším vedoucím práce, tak Vaše práce nebude zadána do systému. Nejlepší cestou je poslat zadání v kopii emailu také vedoucímu práce.

Dva tištěné exempláře kvalifikačních prací je možné odevzdávat v kroužkové vazbě, katedra přesto vyžaduje jeden z nich odevzdat v klasické pevné vazbě z důvodu trvalého uložení exempláře v knihovně katedry.

Závěrečné zkoušky (Bc. a NMgr.)

Obor Archivnictví a pomocně vědy historické

Ústní část závěrečné státní Bc. zkoušky oboru archivnictví a pomocné vědy historické se koná z předmětů (pro studující, kteří zahájili studium do AR 2018/2019 včetně):

1) Pomocné vědy historické

2) Nauka o pramenech

3) Dějiny správy

4) Archivnictví

Ústní část závěrečné státní Mgr. zkoušky oboru archivnictví a pomocné vědy historické se koná z předmětů (pro studující, kteří zahájili studium do AR 2018/2019 včetně):

1) Pomocné vědy historické

2) Dějiny správy

3) Archivnictví

Obor Veřejná správa a spisová služba

Ústní část závěrečné státní Bc. zkoušky oboru veřejná správa a spisová služba se koná z předmětů (pro studující do AR 2018/2019 včetně):