Náhradní podzimní termín exkurze do Nizozemí se uskuteční ve dnech 12.-18. října 2020. ZRUŠENÍ EXKURZE V DUBNOVÉM TERMÍNU-Přihlášení na exkurzi + program exkurze do Nizozemí ve dnech 14.-20. dubna 2020

Vzhledem k přijatým opatřením v souvislosti s pandemií koronaviru a zcela nejasnému vývoji v nejbližších měsících, se letošní jarní odborná exkurze do Nizozemí ruší. Zároveň jsme se ale rozhodli přesunout termín konání na podzim 2020 (říjen) v nezměněném rozsahu, pouze s drobnými úpravami programu. Pevně doufáme, že uskutečnění exkurze v podzimním termínu nebude stát již nic v cestě. Zároveň doufáme a věříme, že zájem přihlášených neopadne a exkurze se zúčastní i v náhradním termínu. O dalším postupu budeme průběžně informovat.

Ivana Ebelová – Zdeněk Hojda

V příloze.

Základní informace Přihlášení: zápisový arch bude k dispozici od 27. 1. na sekretariátu katedry. Vzhledem k tomu, že je nezbytné zarezervovat předem návštevy některých instutitucí, je potřeba, aby se zájemci přihlásili nejpozději do 28. 2. Při zápisu současně závazně uveďte, zda budete mít na exkurzi k dispozici kartu ICOM či novinářský průkaz, na něž je možné v některých případech získat slevu na vstup. Při rezervování vstupů, kdy se současně platí zpravidla předem celá částka, potřebujeme mít k dispozici tyto informace. Cena: 12 500,- Kč (studentům v řádné i kombinované formě bude část nákladů – dle praxe z minulých let se jedná o částku ve výši max. 4 000,- Kč – refundována po vyúčtování ve formě stipendia). Cena zahrnuje dopravu, ubytování včetně snídaní a vstupy (studentské slevy v Nizozemí prakticky nejsou, naopak jsou určité slevy v případě hromadných vstupů). Výběr financí: 5. 3. v době mezi 14–16 hod na katedře (I. Ebelová, ppř. M. Kindl). Cestovní pojištění: zajišťuje si každý individuálně. Referáty: v týdnu od 2. 3. bude na sekretariátu katedry k dispozici seznam referátů, jejichž vypracování je podmínkou pro zápis atestace. Jako vždy platí, že kdo dřív přijde, bude mít větší možnost výběru. Přesný termín, kdy bude seznam k dispozici, bude včas upřesněn.

_program_exkurze.pdf129.05 KB

There are not any news