Studium v zahraničí

Studijní pobyt v zahraničí přináší studentům nenahraditelnou zkušenost rozšíření si odborných znalostí a poznatků, seznámení se s prostředím jiné univerzity a v neposlední řadě i kulturní zážitek poznání cizích památek a přírodních krás.

Studijní programy typu Erasmus či Ceepus vnímáme jako nejznámější a pravděpodobně i nejjednodušší možnost pro naše studenty jak studovat v zahraničí. V posledních letech se staly nedílnou součástí vysokoškolského prostředí. Jejich absolvování přispívá velkou měrou k profesnímu a osobnostnímu rozvoji budoucích absolventů vysokých škol a společně se zkvalitněním jazykové vybavenosti, poskytuje absolvování takového pobytu i výrazně lepší pozici na trhu práce.

V pátek 27. září 2019 od 9.30 proběhne v místnosti P215 informační a seznamovací...
22. Červenec 2019