Exkurze 2024 – Bavorsko (Franky)

Exkurze se uskuteční 13. 5.-19. 5. 2024

Milí přátelé,
pro ty z vás, kteří se nezvládli t včerejší schůzky ke květnové exkurzi do Bavorska (Frank) máme několik praktických informací.

Přihlašování: posílejte e-mailem paní tajemnici na adrese nikola.bulkova@ff.cuni.cz
– číslo studenta (ISIC)
– adresu
– datum narození
– číslo občanského průkazu
– telefonní číslo
Cena: celková cena za exkurzi (ubytování + doprava) bude 10.000 Kč na osobu. Vstupy budou řešeny samostatně, na ty se bude vybírat 50 EUR až v autobusu a individuálně budou zohledněny slevy (studentské, ICOM karty, novinářské průkazy apod.)

Platba: První polovinu (5.000 Kč) bude paní tajemnice Bulková vybírat ve čtvrtek 7. 3. 2024 v úředních hodinách (9-15) a druhou polovinu hned po Velikonocích, termín bude upřesněn.

Připomínáme, že studenti musí mít exkurzi zapsanou v SIS pod kódem dle svého studijního plánu.

Seznam referátů bude rozeslán přihlášeným v podobě sdílené tabulky na e-mail, aby měli všichni příležitost vybírat téma ve stejný čas

Úvod > Nástěnka > Exkurze 2024 – Bavorsko (Franky)